Dane adresowe:
e-mail: zs1pila@wp.pl
UWAGA !
Informujemy, że od 1.09.2016 r. ta strona nie jest aktualizowana
Zapraszamy do korzystania z nowej wersji pod adresem

Podsumowanie miejskich konkursów organizowanych w naszej szkole

5 czerwca 2012r. odbyło się podsumowanie konkursów miejskich organizowanych w tym roku szkolnym przez naszą szkołę. Tego dnia zostały rozdane nagrody i wyróżnienia laureatom 3 konkursów:

·      VIII miejskiego konkursu matematycznego dla uczniów klas VI SP pod patronatem Prezydenta Miasta Piły p. Piotra Głowskiego,

·      IV miejskiego konkursu plastycznego pt. „Ilustracja do ulubionego wiersza Jana Brzechwy” organizowanego przez świetlicę szkolną,

·      IV miejskiego konkursu z edukacji zdrowotnej „Dbam o zdrowie swoje i innych” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły p. Piotra Głowskiego.

Na uroczystość przybyli laureaci konkursów, ich rodzice i szkolni opiekunowie oraz zaproszeni goście: Dyrektor Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Piły p. Sebastian Dzikowski, przedstawiciele Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej p. Aleksandra Flens – Nowacka i p. Mariola Bajerska, dyrekcja szkoły, przedstawiciele Rady Rodziców oraz Przyjaciele Naszej Szkoły. Podczas uroczystości wręczono również specjalne podziękowania sponsorom, którzy ufundowali nagrody i zadbali o wizualną oprawę imprezy. Dyplom Przyjaciela Szkoły otrzymali: Pani Lidia Burchardt, właścicielka sklepu z żywnością ekologiczną „Lamali”, Państwo Maria i Jan Lusowie, właściciele Domu Księgarskiego „MJL”, Państwo Anna i Leszek Matusiakowie, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Pantaleona Szumana w Pile, Pani Magdalena Stankiewicz, właścicielka firmy DEKOBAL. Uroczystość uświetniły występy uczniów klasy 2c szkoły podstawowej oraz Weroniki Kamińskiej i Marty Skwara ze szkolnego zespołu wokalnego. Dziękujemy Paniom Agnieszce Bałdydze i Sabinie Pierzchale za przygotowanie części artystycznej.